Avatar uživatele
zjentek

Proč se neustále chceme něčeho zbavit?

tak třeba tady:
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+se+­zbavit+%C5%BE­ivota%3F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=g5gBVIq­dO8iG8Qeo4oG4Aw
zajímá mě, jestli není lepší si na věci zvykat a jestli je výhodnější neustále něco předělávat či se raději nechávat předělávat,to mě móc zajímá
Doplňuji:
nebo tady:
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+se+­zbavit+%C5%BE­ivota%3F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=g5gBVIq­dO8iG8Qeo4oG4Aw#chan­nel=sb&q=jak+se+zba­vit&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial
,)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, Nazdar Bazar, Agneta před 3524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Protože čekáme, že místo toho dostaneme něco nového.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na každém jedinci. V odkazu je uvedené, čeho všeho se chceme či můžeme zbavit. Třeba i krtka na zahradě. Toho nemusím řešit.

Ale vemi ráda bych se zbavila slimáků. Dennodenně totiž chodím po zahradě s kbelíkem, sbírám je, pak je spařím horkou vodou, ale stále je jich dost. Granulky zaberou na chvíli, protože někteří jsou dobře ukrytí, takže se ke granulím nedostanou. Teď u nich nastala doba páření, takže jich bude opět víc …

Vyhlásila jsem slimákům válku, i když zatím prohrávám … Kvůli slimáčím potvrůkám jsem omezila pěstování zeleniny, ale chutná jim i spadané ovoce, třeba i shnilé…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není, proč by se měl někdo učit žít se strachem, když nemusí? Jak se zbavit psychopata – to taky není k zahození, jak se zbavit dluhů, to taky není marné vědět, když neumíme dobře hospodařit s penězi, měli bychom se to naučit. Podle mě jsou tam docela důležitý věci. Jak se zbavit starých krámů, to je pro někoho problem, mnoho lidí to neumí, shromažďují doma starý věci k ničemu, zbavit se partnera, který nás jen táhne ke dnu je jen dobře, jak se zbavit černých myšlenek je taky fajn, prostě na tom nevidím nic špatně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

https://www.go­ogle.cz/#q=jak+z­iskat – 50 300 000
Doplňuji:
Jak se zbavit – tri miliony vysledku. Jak ziskat – padesat milionu. Ve skole nas ucili, ze padesat je vic nez tri. Takze tipuju, ze se snazime vic ziskat nez se zbavit.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Zjentku , moc hezké…se mi líbilo, (jak se zbavit psychopata) dealer, který drogu dodává… zvyknout nebo předělávat? Já říkám předělávat – a to okamžitě, tak do dělám já:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Protože nás to např. omezuje, ničí nás to, znevýhodňuje apod? Protože nám to přináší víc negativního, než pozitivního…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Tebe se tu měli zbavit už dávno. Nevím co tu furt děláš otravo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek