Nerevarin

Proč se nespouští šetřič obrazovky?

Asi tak měsíc, možná dva mám tento nešvar. Nespouští se šetřič obrazovky. Nastavený ho mám dobře, ale v reálu nechce naběhnout. Začne fungovat až po restartu počítače. Pak se nějaký čas spouští a pak opět přestane. Neví někdo co s tím? Díky.
Win 7, 32bit.

Odpovědi
Awe

Hele…Mám ten samý problém…Pc se mi nehodí ani do úsporného režimu.A jak říkáš po restartu to jede.Taky by mě to zajímalo