Proč se nenačítá email ?

Mám dva emailové účty na googlu. Jeden funguje a u druhého se pouze přihlásím, ale email nejde otevřít. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
anonym

gmail problémy s dostupností skutečně nemívá (kdyby ano, a třeba jen na minutu, byl by z toho tradiční nepřehlédnutelný poprask v blogosféře). Bude to chybka někde u tebe.

vymaž soubory cookie a zkus to znovu
CTRL+SHIFT+DEL

Pokud používáš internet explorer, pak je to současně i odpověď na otázku proč to zlobí … vyhoď ho z „window“ na ulici, neni moc chytré takový prohlížeč používat na sofistikovanější javascriptové aplikace.