Tyler Durden

Proč se nemužu připojit na internet přes WiFi restaurace, když je signál vynikající?

Jak se mám připojit na svém notebooku na internet přes Wifi restaurace?
Ze dne na den to není možné, wifi to najde , signál je vynikajíci. Obsluha restaurace to řešit opakovaně nechce, pry wifi funguje… Diagnostika obtíží mě moc nepomohla. Poradíte, jak se připojit, nebo jak poznat, že je problém na straně restaurace? Díky

Odpovědi
anonym

Tak že pokud za Wi-Fi neplatíte není důvod tak se naštvávat!

Pokud W-Fi vidíte ale nejde Vám internet muže se jednat že na Wi-Fině je nastaven MAC rozsah tudíž internet půjde jen na síťové kartě kde MAC adresa je shodná.