Janiss

Proč se nemůžu k účtu itesco přihlásit z jiného počítače?

Založila jsem účet na stránkách itesco.cz abych objednala potraviny a poté jsem je chtěla objednat z jiného počítače a prostě jsem se nemohla přihlásit. Nechápu proč, přihlašovací údaje jsem zadávala správně, naprosto mi to nedává smysl. Nevíte čím to je?
Případně budu muset založit nový účet. Jen nevím, jestli to půjde když už tady je zadané stejné jméno a adresa, bude to vadit? Dá se případně účet zrušit?
Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
setapouch

Proc si myslis, ze ti tu nekdo poradi presneji nez podpora iTesca? Zvlast pouze na zaklade poskytnutych informaci.

Další odpovědi
gecco

…„přihlašovací údaje jsem zadávala správně“…
Jsi si tím jistá??? – zkontrolovala sis CapsLock, NumLock, QWERTY vs QWERTZ??
S tímhle jsem totiž ještě nesetkal (a ani náhodou ani neslyšel) – a i já iTesco občas použiju (a nejen z jednoho počítače)…
😉