Proč se nemusí s motorovými pilami, s křovinořezem a dalším podobnými stroji na emise ?

Nejlepší odpověď
redy

Pššššt nebo tě uslyšej a chytnou se toho 🙂
Pak budete lítat s pilama a sekačkama na emise ☹

Další odpovědi
nenene100

Protože s tím nejezdíš po veřejných komunnikacích.
Když budeš mít auto, s kterým budeš jezdit jen po svém pozemku, tak na STK ani emise nemusíš, nemusí tam být ani RZ.

gecco

Protože stát (úřední šiml) zatím tuto možnost výdělku považuje za příliš složitou…
😉
Neboj – možná i my se dožijeme vylepování emisních známek na výfuky motorových ´srpů´…
😉

Agneta

Zatím né, ale až bude stát ještě více ve finančních nesnázích… proto vůbec ty „emise“ existují, na to jsou. A ovčani jsou zase na to, aby platili – prostě rukojmí státu:DDD

arygnoc

jasnačka, a na benzínové zippo zapaľovače tiež emisné známky.

😉

JájsemRaibek

Protože to je dvoutakt a s trabantem, pinckem apod. se na emise taky nemusí.

Muffz

Proc se nemusi s kolem, kolobezkou, bruslema na STK? ..

…oh, God

anonym

gecco…

anonym

JájsemRaibek, jsou i 4 takty. 🙂

anonym

Psal jsem snad, že se s pilou jezdí? Víte, co to jsou emise?

nenene100

Já vím co jsou emise, zachvíli budou „emise“ na komíny, to si pak teprve užijeme:-(

anonym

Ony už jsou!