Proč se nemohu přihlásit na Odpovědi.cz přes FaceBook účet?

Už asi týden se nemohu přihlásit na tuto stránky s mým FB účtěm. Na FB mi vždy jen naskočí jen červená tabulka "Došlo k chybě. Zuste to prosím později."
Kontaktovala jsem emailem i adminy této stránky, ale zatím mi ještě neodpověděli.
Ani nevím, jestli je to chyba interakce Odpovědi.cz s Facebook.com nebo je chyba přímo na FB?
Musela jsem si založit tento druhý účet, abych se tu mohla na toto zeptat.
Doplňuji:
radce: já mám FB jen kvůli fanouškům. Ale když na odpovědi.cz mám možnost se přihlásit bez zakládání dalšího zbytečného účtu, proč toho nevyužít...

BANAN93 - jak jsem odpověděla rádci...každopádně na co záložku... nikdy jsem ne na odpovědích neodhlašovala, ale pak mě to odhlásilo samo a od té doby se nemohu přihlásitBedy

bedy - zkusila jsem teď udělat totéž, ale stále nefunguje :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě to taky nešlo, protože jsem se tu registroval přes facebook. Ale nešlo mi to asi 4 hodiny, tak jsem pak zkusil kliknout na Zapoměl jsem heslo, či jak to je označené, napsal jsem emailovku, co mám na facebooku a přišel mi email, abych klikl na odkaz, co mi byl doručen a nastavil si nové heslo.
A od teď se přihlašuji tak, že zadám svou emailovku, to nové nastavené heslo a je vymalováno.

Další odpovědi:

Bronzový

FB nepouzivam, ale zde jsem pri registraci zadal svuj nick a heslo a prohlizec mne uz prihlasuje automaticky. Neni to jednoduche?

Bronzový

to netuším ,ale místo tohohle pasaní ste se mohl(a) regnout přímo tady a hodit si záložku na horní lištu jako to mam já a jsem spokojen :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.