Bronzový

Proč se nemoci nejvíce projevují přes noc?

Proč se mi nemoc (třeba rýma) v průběhu dne 'vyhýbá', a přes noc se 'vrátí'? Ráno je to největší katastrofa. Jak to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano, i horečka je k večeru větší. Proč ale, o tom teď nechci spekulovat...
A neumírá se taky většinou v noci?
Pokud vím, tak se např. umírá častěji v zimě, než v létě, resp. od podzimu do jara, takže pokud jsi (nevím kolik ti je, ale např. nad 75) jaro přežil, tak už teď přes léto nezemřeš :DDD
Nechtěj po mně abych ti to slíbila, ale mohu ještě nakouknout do karet:DDD

Další odpovědi:

Zlatý

Protože obranné a čistí mechanismy těla jsou ve spánku utlumeny.
Po probuzení se tyto mechanismy aktivují.

Bronzový

v noci je utlumena tělesná a orgánová aktivita a tak se v něm lépe usazují všechny ty hleny atd.
Doplňuji:
v něm = v těle

Zlatý

Pri zanetu stredniho ucha, ktery se casto nejvic rozjede v noci, za to muze prave horizontalni poloha vleze. Nekde jsem se docetla, ze sliznice vice natecou, kdyz je hlava vleze vice prokrvena. A jinde zas, ze horizontalni poloha napomaha prenosu bakterii Eustachovou trubici do stredniho ucha.

Diskuze k otázce

Bronzový

Frogman

@Agneta: No, zatím mi je 18, takže bych léto přežít měl. :DDD Ty jsi kartářka?

Stříbrný

Agneta

Ano...mimo jiné...:D

Bronzový

Frogman

Na to jsou nějaké speciální karty? Jde to i na dálku? :D Mimochodem, co si myslíš o těch "věštcích"(?) v EZO.TV? Příjde mi, že mají naučené to, co "chtějí" lidé slyšet. Určitě to budou 'Unterwassermani*', nebo ne? :DD
* Znají Němci to slovo? Vím, že v němčině to nedává smysl, ale o 'Slunci, senu' by slyšet, kde by to mohli slyšet, mohli, že to tam je, ne? :D

Stříbrný

Agneta

Speciální karty? No jistě, např. "pražské taroky"- sto let staré...A jde to i na dálku - v mém případě; potřebuji od tebe jen souhlas - a všechno se o tobě dozvím, především to, o čem ty nevíš (minulost, přítomnost, budoucnost). To v TV je jen finanční podvod - jak jinak v zemi zlodějů a tunelářů, že.
Výklad karet (a mimochodem i lidové léčitelství) je korektní jen když u toho nejsou peníze (zdarma), ostatní je jen podvod.

Bronzový

Frogman

Páni, opravdu všechno? Tak pokud se ti chce, máš můj souhlas. :D

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.