Frogman

Proč se nemoci nejvíce projevují přes noc?

Proč se mi nemoc (třeba rýma) v průběhu dne ‚vyhýbá‘, a přes noc se ‚vrátí‘? Ráno je to největší katastrofa. Jak to?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, i horečka je k večeru větší. Proč ale, o tom teď nechci spekulovat…
A neumírá se taky většinou v noci?
Pokud vím, tak se např. umírá častěji v zimě, než v létě, resp. od podzimu do jara, takže pokud jsi (nevím kolik ti je, ale např. nad 75) jaro přežil, tak už teď přes léto nezemřeš :DDD
Nechtěj po mně abych ti to slíbila, ale mohu ještě nakouknout do karet:DDD

Další odpovědi
mosoj

Protože obranné a čistí mechanismy těla jsou ve spánku utlumeny.
Po probuzení se tyto mechanismy aktivují.

Luxx

v noci je utlumena tělesná a orgánová aktivita a tak se v něm lépe usazují všechny ty hleny atd.
Doplňuji:
v něm = v těle

kapka

Pri zanetu stredniho ucha, ktery se casto nejvic rozjede v noci, za to muze prave horizontalni poloha vleze. Nekde jsem se docetla, ze sliznice vice natecou, kdyz je hlava vleze vice prokrvena. A jinde zas, ze horizontalni poloha napomaha prenosu bakterii Eustachovou trubici do stredniho ucha.

Frogman

@Agneta: No, zatím mi je 18, takže bych léto přežít měl. :DDD Ty jsi kartářka?

Agneta

Ano…mimo jiné…:D

Frogman

Na to jsou nějaké speciální karty? Jde to i na dálku? :D Mimochodem, co si myslíš o těch „věštcích“(?) v EZO.TV? Příjde mi, že mají naučené to, co „chtějí“ lidé slyšet. Určitě to budou ‚Unterwassermani*‘, nebo ne? :DD

  • Znají Němci to slovo? Vím, že v němčině to nedává smysl, ale o ‚Slunci, senu‘ by slyšet, kde by to mohli slyšet, mohli, že to tam je, ne? :D

Agneta

Speciální karty? No jistě, např. „pražské taroky“- sto let staré…A jde to i na dálku – v mém případě; potřebuji od tebe jen souhlas – a všechno se o tobě dozvím, především to, o čem ty nevíš (minulost, přítomnost, budoucnost). To v TV je jen finanční podvod – jak jinak v zemi zlodějů a tunelářů, že.
Výklad karet (a mimochodem i lidové léčitelství) je korektní jen když u toho nejsou peníze (zdarma), ostatní je jen podvod.

Frogman

Páni, opravdu všechno? Tak pokud se ti chce, máš můj souhlas. :D