Avatar uživatele
Frogman

Proč se nemoci nejvíce projevují přes noc?

Proč se mi nemoc (třeba rýma) v průběhu dne ‚vyhýbá‘, a přes noc se ‚vrátí‘? Ráno je to největší katastrofa. Jak to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? postcd, Agneta, Putin, AmazedWolf před 3246 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Ano, i horečka je k večeru větší. Proč ale, o tom teď nechci spekulovat…
A neumírá se taky většinou v noci?
Pokud vím, tak se např. umírá častěji v zimě, než v létě, resp. od podzimu do jara, takže pokud jsi (nevím kolik ti je, ale např. nad 75) jaro přežil, tak už teď přes léto nezemřeš :DDD
Nechtěj po mně abych ti to slíbila, ale mohu ještě nakouknout do karet:DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Protože obranné a čistí mechanismy těla jsou ve spánku utlumeny.
Po probuzení se tyto mechanismy aktivují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luxx

v noci je utlumena tělesná a orgánová aktivita a tak se v něm lépe usazují všechny ty hleny atd.
Doplňuji:
v něm = v těle

Upravil/a: Luxx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Pri zanetu stredniho ucha, ktery se casto nejvic rozjede v noci, za to muze prave horizontalni poloha vleze. Nekde jsem se docetla, ze sliznice vice natecou, kdyz je hlava vleze vice prokrvena. A jinde zas, ze horizontalni poloha napomaha prenosu bakterii Eustachovou trubici do stredniho ucha.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Frogman

@Agneta: No, zatím mi je 18, takže bych léto přežít měl. :DDD Ty jsi kartářka?

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Ano…mimo jiné…:D

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

Na to jsou nějaké speciální karty? Jde to i na dálku? :D Mimochodem, co si myslíš o těch „věštcích“(?) v EZO.TV? Příjde mi, že mají naučené to, co „chtějí“ lidé slyšet. Určitě to budou ‚Unterwassermani*‘, nebo ne? :DD

  • Znají Němci to slovo? Vím, že v němčině to nedává smysl, ale o ‚Slunci, senu‘ by slyšet, kde by to mohli slyšet, mohli, že to tam je, ne? :D

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Speciální karty? No jistě, např. „pražské taroky“- sto let staré…A jde to i na dálku – v mém případě; potřebuji od tebe jen souhlas – a všechno se o tobě dozvím, především to, o čem ty nevíš (minulost, přítomnost, budoucnost). To v TV je jen finanční podvod – jak jinak v zemi zlodějů a tunelářů, že.
Výklad karet (a mimochodem i lidové léčitelství) je korektní jen když u toho nejsou peníze (zdarma), ostatní je jen podvod.

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

Páni, opravdu všechno? Tak pokud se ti chce, máš můj souhlas. :D

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek