dgfdgf

proč se některý psychologové ptaj pacienta jestli má rád žánr fantazy? co to o člověku vypovídá?

a co o něm vypovídá že má rád déšt?

Odpovědi
Šidlo

čože?
akože načo?
no, ak k nim ríde niekto v tričku sw, tak na uvoľnenie atmosféry sa môžu pýtať na také veci......alebo chce vedieť, či mu záleží na tom, čo si oblieka

ale ináč.....

led

žáner fantastika predpokladá u príjemcu (čitateľa, diváka) človeka obdareného istou predstavivosťou aj nereálnych obrazov. Toto ale neznamená, že tento človek nie je „normálny“.

střevo

no pokial by sa tak pýtal, bolo by to ako uvoľnenie atmosféry v storočiu nereálnych obrazov…alebo chce vedieť, čo bolo predtým ak nim príde niekto v bazmekách ?