bolak

Proč se některý otázky samy zamykaj a některý zůstávaj otevřený?

Já myslel že zůstane otevřená, pokud v ní nikoho jako zakladatel otázky neobdařím palcem, což by dávalo smysl, jelikož jsem vlastně nedostal odpověď která by mi byla užitečná, nicméně třeba tady >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kartarska-zalezitost už jsem opalcoval před 29 dny a otázka se stále nezamkla.

Zná někdo důvod tohoto čáromárování?
Doplňuji:
ocko: kodex nečtu, ale to zřejmě moc nevadí, ty ho máš přečtenej xkrát a stejně z něho nejseš dvakrát moudrá :)

já ti budu muset příště dávat otázky přímo na tělo, přímo z tvýho „oboru“, jinak se zřejmě kloudný odpovědi nedočkám

quentos: ty se taky pleteš, „všechny“ otázky se mi zavírají automaticky po 10 dnech, až na pár výjimek, a mě právě zajímá, v čem jsou ty výjimky tak výjimečný, že zůstávaj i po těch 10ti dnech nadále otevřený…

A důkaz? Třeba tady↓↓↓
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-jste-nejvic-usli-kilometru-na-jeden-zatah
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekoho-kdo-ma-vic-jak-10-prstu-na-rukou
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-neco-jako-opak-placeboefektu

Nikdo nenominoval ani jsem neoznačil otázku za nejlepší, přesto jsou po 10 dnech uzamčené, ostatně jako 95% ostatních otázek. Kartářská záležitost nikoli >> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kartarska-zalezitost .

Dokáže to někdo rozumně vysvětlit?

(A nepalcujte si ty zcestný odpovědi, dyť to pak člověka mate, že Dr.?)

Nejlepší odpověď
quentos

„palec“ jako takový k uzamčení nestačí, musel byste jednu z odpovědí „označit za nejlepší“.
Jinak se myslím taky samy uzamykají po určité (dlouhé) době po zadání (rok?).
Doplňuji:
tomu „označení za nejlepší“ odpovídá odkaz „nominovat“ pod každou odpovědí.

Další odpovědi
anonym

Bolaku, Ty asi nečteš kodex, bodování atd.,viď? Zřejmě je to opět otázka pro mne, tak Ti tedy zodpovědně sděluji, že bys mohl místo palce zkusit odklepnout „nominaci“, a to by se pak začaly dít věci.
Tímto jako tazatel samozřejmě otázku uzamkneš. Ale udělat to mohou i admini.
Nic se neděje „samo“. Pokaždé to musí spáchat „někdo“.

david22

Trochu mne mrzi, ze pri „označení za nejlepší“ nejsou 2 body. U stareho webu to tak bylo.

bolak

quentos: no právě že většina se mi uzavřela po 10 dnech, a nikde sem „nejlepší odpověď“ nedal a ani nikdo jinej je nenominoval

Sůwa

Mám strašnou chuť kliknout u Quentosovy odpovědi na tu „nominaci“, jestli bych otázku tím uzavřela, ale možná to může udělat jen tazatel. V jiných serverech stačí přečíst kodex jednou a je jasno, ale tady se připomíná u každé druhé otázky. Proč? Měl by stačit „morální kodex“, platný v celé lidské společnosti a ne nějaké dogma, které není ani pro daný účel ideálně koncipováno.

bolak

klidně mu tam klikni, tím se otázka neuzavře, to bych musel já… mrkni že očko už má nominaci a furt frčíme dál, ale odpověď na mou otázku to nijak neřeší

PS: morální kodex bych taky nečet :)