simoneta

Proč se některé stránky na internetu nechtějí vůbec načíst?

Nejedná se o žádné zablokované stránky, myslím třeba stránky s oblečením a tak, nevíte někdo proč to tak je?

Odpovědi
ivzez

Jaký používáš prohlížeč?

Mně to často dělají stránky přeplácané java scriptem, scripty a reklamou.

Zkus v prohlížeči zakázat java script (mohlo by stačit i jen pro Google), pak
by se to mělo zlepšit.

Emefej

Důvodů může být více, obvykle přetížený nebo spadlý server.

bolak

Může to blokovat firewall, antivirák a nebo třeba i můžou mít proti adblockeru, pokud používáš, že když nebudeš povolovat reklamy, tak se ti nezobrazí ani zbytek jejich stránek.

Wasp-07

Ahoj,
pokud je to víc stránek, tak můžeš být problém u tebe – nemáš pomalý internet? Nebo se ti jen nezobrazují obrázky?
Pokud jde jen o jeden web, asi bude chyba u nich na serveru, zkus to později nebo jim napiš 🙂