jirka F

Proč se někomu zdají sny a někomu ne ?

Mám dotaz proč se někomu zdají sny a jiným ne třeba u nás se mamce zdají sny ale tátovi ne mě se taky zdají sny(to se nějak poškodí ten promítač snů)čím to je?

zdají se vám sny nebo ne?

Nejlepší odpověď
dědapetr

a) zdají každý den

Sny se zdají každému a několikrát za noc,ale některé si pamatujem a některé zapomenem a zaspíme.Tak,že to vypadá že se nám sny nezdají.
Doplňuji:
Každý normální člověk má za noc 8 až 10 snů, přestože asi 8 % žen a 15 % mužů tvrdí, že sny nemívají. Avšak nejméně 42 % žen a 25 % mužů si po probuzení vzpomene alespoň na jeden sen. Byl vyvrácen názor, že by ženy měly sny častěji než muži, nebo činorodí lidé častěji než pasivní. Snění u zvířat se různí druh od druhu. Vzpomínka na sen může být po probuzení živá, ale zpravidla se velmi rychle vytrácí – pokud si chce člověk své sny pamatovat, je dobré si je hned po probuzení zapsat.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sen

Další odpovědi
gecco

a) zdají každý den

Sny se zdají prakticky všem lidem – jen si je někteří nepamatují (což bude, možná, i tvůj případ…).
Pokud tě tato problematika zajímá hlouběji, studuj psychologii – ta se zabývá i studiem spánku a snění.
😉

AmazedWolf

a) zdají každý den

Luxx

a) zdají každý den

julipuli

a) zdají každý den

Doplňuji:
sny se zdají každému ale jen někdo si je pamatuje prostě když máš sklerózu tak máš smůlu. : D

talka

a) zdají každý den

zdají každý den

reika

a) zdají každý den

Panthe

a) zdají každý den

Doplňuji:
Jen doplním, že můj otec mi kdysi také tvrdil, že se mu sny nezdávají.

Sage108

b) někdy