Proč se někdy kontejnery (popelnice) otevírají tak ztuha ? jak je konstrukčně otevírání vyřešeno?

Nejlepší odpověď
www

Už od výrobce je řešeno samovolné otevírání. To znamená, že jakási síla se musí vyvinout. Při nesprávné manipulaci může dojít k poškození mechanizmu a pak se zkrátka nezavírají vůbec, nebo ztěžka. Toto může způsobit i auto svozové firmy, popeláři ap.

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Většinou se špatně otvírají protože jsou poškozené, naražené, nebo zkřížené