štamgast

Proč se někdy ironicky nějaké věci přirovnávají k Braníku?

Nikoliv Baníku. Jedná se třeba o věty typu: V Braníku by to ocenili, V Braníku bychom za to dostali Nobelovku, V Brániku by byli nadšení apod.

Nejlepší odpověď
badisko

ironii je ze o Braniku pise stamgast ;D nemas tak nahodou chut na jedno?…
Doplňuji:
bohove …Branik a stamgast …jste se hledali co?..:D

Další odpovědi
Braník

Já bych to neviděl zas tak černě,
Braník je fakt dobrej!

annas

U nás se zase leccos přirovnává k Bruntáli… Je to v Bruntáli, jedu do Bruntále … V Bruntáli to nestojí za nic … 🙂 Je to náhrada za jedno vulgární slovo 🙂

johana 56

Toto přirovnání také znám.Jen dokazuje,že na vše lze najít vhodný a slušný výraz…

annas

Musím říct, že náš ředitel skloňoval hodně slov podle vzoru končícího na -del. My jsme chodili do aule , v auli byla schůze atd. … Takže jsme hodně používali zástupné slovo Bruntál 🙂