Proč se někdo snaží urážet hlavu státu ? Léči si tím svůj mindrák ?

Nejlepší odpověď
redy

To nechápu. Volili asi knížátko a nevyšlo to. A teď nahlas trpěj.
No a to mrňavoučký ego udělá taky svoje.
Nemaj žádnou úctu k hlavě státu.

Další odpovědi
zelí

Myslím, že by se to tolik nedělo, kdyby k tomu nedával pan prezident tolik záminek.

gecco

Ále houbeles – dotyčný neuráží prezidenta, jenom se tady pokouší vyvolat nějakou ´zuřivou´ diskusi…
Takovejm u nás říkáme ´poštívák´…*)
___
Pozor – nezaměnit se slovem podobným.
😉

ivzez

Neléčí.

Každý, kdo někoho uráží,
poukazuje sám na sebe.

Lamalam

Urážka hlavy státu může být kvalifikována jako trestný čin. Pokud o takovém jednání víš, jsi povinnen ihned informovat příslušné orgány. V opačném případě se sám vystavuješ možnosti trestního stíhání. Doporučuji ihned volat 158.

anonym

Ať je jaký chce,přece jenom je to starý pán a už má lecos za sebou.
Doplňuji:
Lamalam – červená karta?

zzzlatokopka

Barbakane já si občas říkám, zda on ty svoje přenosy nevisílá z hospody, vždyť to přece není normální, aby se „hlava státu“ takto vyjadřovala:-(((

Netvrdím, že ti kolem něj jsou lepší, ale přece nebudou soutěžit o největšího sprosťáka:-(((
Doplňuji:
Už jsem četla i tu „urážku“

Netvrdím, že mu mají ostatní nařizovat kam může, nebo nemůže jet, to je každopádně jeho právo se o tom rozhodnout, ale hubu si kontrolovat musí!

setapouch

Ano, není moudré urážet hlavu státu, zejména je-li jí Miloš Zeman. Vždyť kdo by chtěl klesnout na jeho úroveň vyjadřování?

Klaproth

Jde o to, kterou hlavu státu mydlíš. Naše hlava si o to občas říká.

anonym

Prosím tě ,kdo to je?Kdo by naší hlavu mohl urazit?To už snad ani nejde.
On by se stejně nedal a hlesnul by svou hlavou k jednomu ramenu a bylo by mu to všechno jedno.
Jak píše Lamalam,volej hned!
Doplňuji:
A ještě nezapomeň nahlásit jak jsi urážel ty pana Havla,to jim taky řekni.ju?

anonym

zzzlatokopka – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-podlost-se-takto-hrbit
Huba -Buba,ale posmívat se starým lidem je vyloženě hyenysmus.

anonym

Zeman je v pohodě,ale až doslouží,tak by mohla převzít žezlo ČR nějaká chytrá žena jako je Kleopatra Red,která vše ráda "neutrálně"otočí proti všem,myslím,že do takové by se trefovalo víc občanů…

anonym

Doufám,že jsi taky používal usárnu jako Drap a ne ruskej batoh ve stejné společnosti kde jste tenkát žili.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-jste-nosil-a-pouzival-usarnu

anonym

Václav Havel (5. října 1936 Praha – 18. prosince 2011 Vlčice-Hrádeček) …ten už dávno lekl a o mrtvých už tuplem dobře?!