štamgast

Proč se nejméně týden nemůžu dostat do schránky na Youtube?

Po kliknutí mi vyhodí, že se stránku nepodařilo nalézt a že mám hledat něco jiného. A když chci komentovat video tak to vyhodí chybu a jsou tam na sobě naskládané televize televize.
Doplňuji:
Přihlásit se mohu ale nemohu se dostat do schránky kde jsou třeba komentáře.

Odpovědi
huxa

také se mi to dělo, na všech prohlížečích… bohužel, nikdo zde nevěděl, jak to vyřešit a přešlo to po pár týdnech nějak samo

Beer4Real

tady je návod jak se přihlásit když to nejde
nevím jestli je to zrovna ten tvůj problém ale mrkni i do komentů třeba ti to pomůže

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=a­fAKtUvH2xI

GTA Andreas

Po kliknutí se mi taky objevila hláška že mám zkusit hledat něco jiného. Hledal jsem něco jiného a vyšly úplně jiný výsledky. Nemáte zaplněnou pamět' v prohlížeči? Nebo máte zakázané přesměrování, cookies, dejte si nastavení prohlížeče do defaultu.
Kdyby třeba nešlo najít video nebo kanál, tak zkuste se na stránku dostat jinak. Hledejte název videa googlem nebo stránku která na video odkazuje.