Proč se nedělají i obyčejná trička s krátkým rukávem na zip, aby se nemusela vždy přetahovat pouze přes hlavu?

Prostě tričko bavlněné na zip. Vesta je možností, ale není tak levná. Pokud je ten kousek zipu tak drahý, tak co proste suchý zip? Né že by byl nějaký velký problém přetáhnout jednou/dvakrat (při zpocení) tričko přes hlavu. Nedej bože 4× když se jde člověk sprchovat či snad 5× když jej mění za pyžamo či jiné triko na spaní. Jde mi o to, že za ty roky si někdy připadám jak cvičená opice, co dělá pořád s tričkem ten samý pohyb přes hlavu. Ještě že už nenosím brýle, protože by mně to lezlo krkem ještě víc.

Nejlepší odpověď
yuko

Neco takoveho? Jinak dobry napad, tak je zacni vyrabet 🙂

Zdroj: http://www.jcpen­ney.com/nike-short-sleeve-av15-baseball-shirt/prod.jum­p?ppId=pp5008140208&cm_m­mc=Affiliates-_-J84DHJLQkR4-_-1-_-10&utm_medium=af­filiate&utm_sou­rce=J84DHJLQkR4&ut­m_campaign=1&ut­m_content=10&si­teID=J84DHJLQk­R4-e2nAdFq9ijDLEc­Pou2h3Vg

Další odpovědi
Kepler

Tričko je prostě nejjednodušší oblečení s nejjednodušším oblékáním. Problém to může dělat jen někomu, kdo má artrózu ramenních kloubů, nebo nedokáže rozeznat kde je vpředu a kde vzadu. Kdyby mi tam někdo přidal zip, nedejbože ještě suchý, asi bych si myslel něco o debilitě. Ovšem jako módní věc by to mohlo mít šanci, akorát by to bylo 3× dražší. Nachvilku, jako každá kravina.