Bronzový

Proč se nedělá kofola bez cukru i v malém provedení jako 0,3 l petka nebo 0,25 l plech?

Delaji je 0,5 litru kofoly bez cukru a to je zbytecne moc. Idelani by bylo tech 0,3 litru na spotrebu. Obycejne petky s kofolou myslim jsou a nekde je obcas vidim. I ty v plechu, ale proc nedelaji i ty bez cukru? Ani se neidivim, ze je v CR tolik diabetiku a ja sam k tomu nemam daleko s pre-diabetem. Mam obavu, ze se 0,5 litru nebude tolik prodavat a nakonec to zrusi, coz by me stvalo. Neni to nic zdraveho to vim, ale to mi nemusite povidat do odpovedi. Kazdy at si pije co chce, kdyz mu to chutna a treba i skodi. (zdravim vsechny kuraky a pijany). :))

Odpovědi:

Zlatý

To je věc výrobce. Zkus se obrátit na něho, třeba ti vyhoví.

Bronzový

kofola je jen jedna a to originál,všechny ostatní příchutě a neslazené neuznávám jako kofolu,jsou to jen módní výstřelky a nebudou mít dlouhého trvání > stačí se podívat do obchodů,která mizí z regálů jako první...

Bronzový

Mám" raději" tu s cukrem. Všechny podobné pitné "srágorky" jsou stejně nezdravé a nepotřebné sv*nstvo ;) " Zlatý vodňanský!"
Veškerá umělá sladidla a náhražky jsou zdraví více či méně škodlivá!

Osobní zkušenost: Všechny ty umělé limonády, které začali výrobci sladit zdravě, tedy stévií ztratí svou dřívější "skvělou" chuť. Stávají se z nich nechutně přeslazené břečky. Když Kofola, tak Original, s cukrem, jen tak to chutná (občas) mně :D
Dofám, že 0,3l zachovají originál s cukrem a přidají i pro Vás výrobu těch se stévií. Diabetik by neměl pít ani to.
Příklad: Nestea green tea 1,5l (i malé petky) vždy při slevách zmizel v obchodech z regálů. Od té doby co je slazen stévií jsou regály dost často plné...
Opět občas vídám a koupím příchuť citrus v malé pet láhvi slazené "jen" cukrem, bez stévie /já ještě ředím vodou :)/.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.