balca

Proč se nedá vícekrát doplnit otázku a ne pouze jednou ?

Doplňuji:
och to jsem ale napsal blbost…nějak jsem si to neuvědomil
:D
Tak ještě jednou…napíšu otázku,doplním ji a když ji chci doplnit znovu,nejde to…

Nejlepší odpověď
bolak

Protože server funguje a to jim stačí. Peníze až na první místě.

Teď jsem si vzpoměl na jedno takové matematické dokazování :) ↓

Fakt 1: Znalosti jsou Síla.
Fakt 2: Čas jsou Peníze.
Z fyziky víme: Síla = Práce / Čas.
A protože Znalosti = Síla a Čas = Peníze, je tudy zřejmé, že Znalosti = Práce / Peníze.
Vyřešíme vzhledem k Peníze a dostaneme: Peníze = Práce / Znalosti
Tedy, když Znalosti se blíží k nule, Peníze se blíží k nekonečnu. Výsledek nezávisí na velikosti Práce. Důkaz je hotov.

Další odpovědi
M.

K tomu je tu pak diskuze. Ale taky mě to štve… Jako pár dalších „detailů“ tady.

HakitoCZ

Těžko říct, ale nejspíš proto je tu možnost „Diskuze“(kterou jsem ještě neviděl využitou)

Michal Kole

To by mě taky zajímalo kdo tento „koncept“ vymyslel.

mosoj

Protože by z toho byla Ordinace v růžové zahradě nebo Ulice.

anonym

Balco, pokud se tu nechceš vykecávat, tak jedno doplnění stačí. Další se dá rozebrat v diskuzi. Zase se tu řeší problém, který je jen a jenom chatováním. Věř tomu, že majitel stránky ví moc dobře, proč má web přesně takovouto podobu.
Tady mají být pokládány otázky trochu jinak, než jak se to děje v poslední době. Nebojím se. Jde to sice dost pomalu, ale kvalita stránek se lepší.
Pokud chceš odstranit problém s doplňováním otázky, tak se nad ní zamysli předem a polož ji tak, aby doplňování nebylo nutné.

Sůwa

Velká škoda, že není uveden čas i u hodnocení odpovědi. To by totiž prasklo, kdo tu je po „noční šichtě“.
Briketko, na „chatu“, nebo na „chatě“, všechno je špatně. Hlavně když to někdo umí skvěle rozlišit a zasádně nechatuje 🙂.

briketka10

ajó no jó, ale já chatu tedy žádnou SŮWO nemám, to jen mí příbuzní
u Brna, jeje málem jsem napsala Brno s malým „b“ a to by zas bylo řečí !!
s tím hodnocením máš pravdu..
já byla taky celou noc vzhůru a mohla jsem si v klidu prohlídnout
vše co tu bylo řečeno o učení a přesvědčila se, kdo tu vlastně loví ty falešné palce aniž by odpověděl na co se tazatel ptá což je přímo proti kodexu, takže i kolik tu bylo řečeno zbytečných obvinění a mě to tak a víš co nechci být sprostá !!
navíc jsem si ještě shlídla dva bezva filmy Závrať a Metro :))
jdu spát..

briketka10

ad Balca pokládej otázky trochu jinak..
ad HakitoCZ nyní vidíš diskuzi využitou ?
abych tu nebyla jako na chatu !!