Ozzy21

Proč se nedá na serveru odpovedi.cz přihlašovat přezdívkou?

Nejlepší odpověď
cochee

Tak to je prostě zavedeno a nejede přes to vlak. Je to ztížení pro potenciálního útočníka (nezná tvé přihlašovací jméno).

briketka10: ano, ale on se ptá přímo na proces přihlašování. Přihlašujeme se sem nikoliv nickem, ale registrovanou mailovou adresou.

Další odpovědi
briketka10

jak nedá ? každý si může zvolit,
jakou chce jen se tomu říká nick 😁

led

Prihlasovanie mailovou adresou (a pre nás neviditeľným IP) je zjednodušenie pre organizačné a bezpečnostné prvky webstránky. Neplatná mailová schránka sa hneď prejaví, kdežto pri prihlásením prezývkou – nickom, musí najprv do databázy nickov a adries a až potom preveriť oprávnenie užívateľa pre aktívny vstup na stránku – týmto spôsobom sa tento krok preskočí.
Je to bežná prax na internetových stránkach.

mosoj

Komu to může vadit ?