Zlatý

Proč se něčí popel pohřbívá do více uren ?

Doplňuji:
Popel pana Havla byl dán do tří uren. Nechápu význam.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To slyším (čtu) poprvé a jsem zvědavá na odp..
Doplňuji:
"Rozdělení popela do několika schránek není v Česku příliš obvyklé. V zahraničí se to ale dělá, vzorek popela si mohou pozůstalí třeba chtít nechat doma. Je to skutečně jen na rozhodnutí příbuzných,

Zdroj: http://praha.idnes.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

asi chtějí aby byl s Olgou i po smrti, na Hrádečku s Dagmar a ta třetí ....nevím kde tedy je?

našla jsem video - dali všechny urny na jedno místo tak nevím proč ve 3 urnách?????

http://www.blesk.cz/…
Doplňuji:
Tak v dnešních novinách se píše, že rakev byla dřevěná se zinkovou vložkou a čalouněním a popel se nevěšel do urny ,proto byl rozdělen do 3 uren, ale už to jsi jistě četl v dnešních novinách .

Chápat nepotřebuješ, je to na rozhodnutí rodiny. Terry vložila odkaz na jasné sdělení, že je to na přání rodiny a z jejích privátních důvodů.
Nám by měla stačit informace, že tato možnost existuje. Ve světě je to běžné a taky to nikdo nepitvá, minimálně i z ohledů na pietu, jež asi tobě chybějí.

Bronzový

Že by se to sypalo do exkluzivních plechovek a prodávalo jako výběrové kafe?No to mě tedy děsí,kdyby se část jednoho pána ocitla v každém z nás.
Doplňuji:
To bude zajímavý suvenýr,to se bude jednou prodávat na Aukru.Nebo z něho udělají za pár let svatého a zase to dobře prodá jako relikvie.

Bronzový

Pan ex prezident V. Havel byl "velký" a do jedné urny? Jako nějaký Václav Novák? - To by bylo jeho posmrtné ponížení!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.