RyuzakiKate

Proč se nám chce v dopravních prostředcích spát?

Teda aspoň já to tak mám… Ať už vlak či autobus, popřípadě auto, vždycky se mi strašně zavíraj oči, i když to je třeba jen dvacetiminutová cesta. Naštěstí mám ale jakousi schopnost mikrospánku, že napůl spím a napůl jsem vzhůru, a když bus/vlak/whatever zpomalí na zastávku, tak mě to vzbudí, takže jsem naštěstí ještě nepřejela. To třeba táta mýho spolužáku z gymplu prej jednou zajel s vlakem až do depa a museli ho budit :)
Naopak jeden můj kamarád to vůbec tak nemá, ale většina lidí podle mě jo… Jak to?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud zrovna neřídím, tak mi to nevadí. 🙂

Další odpovědi
a623682@drdr

Mozek & alfa vlny… (hledej, smudlo).

To jsem já

Když jsem byla miminko, tak jediný zaručený způsob, jak mě uspat, bylo to, že mě rodiče naložili do auta a párkrát objeli dům. Dnes se mi v dopravním prostředcích chce taky hrozně spát, ale mám problém, že tam téměř nikdy nedokážu usnout, a to ani při delších nočních přejezdech ☹