slipknotak

Proč se najednou přestalo mluvit o prasečí a ptačí chřipce ?

Nejlepší odpověď
chudst

Ze stejneho duvodu, jako se prestane mluvit za chvilku o „nebezpecnych okurkach“ (a nevim o cem vsem moznym). Je to jen velka medialni bublina. (Nerikam, ze to nebyla pravda, ale tyka se jen „par“ lidi; media ji vzdy nafouknou, aby navysila svoji nakladnost a sledovanost. Daleko vice lidi ma aids, rakovinu a ja nevim co.)

Další odpovědi
Hlada

Protože by se už nikdo nenechal zblbnout. Teď zabrala e coli. Tolik dobrých a levných okurek jsem už dlouho neměl.

tom004

Nahradila ji,šílená kráva,a tu teď „jedovaté okůrky“.Počkáme,co se někomu zase znelíbí.

Drap

Protože na řadu přišli noví strašáci

Děda Louda

Přestaly být dostatečným tahákem. Teď vládne médiím německá s…ka.