kapka

Proč se najednou musím na různé stránky vždycky znovu přihlašovat?

Asi druhý den se musím přihlásit pokaždé znovu, když odejdu z odpovedi.cz, z facebooku a z asku.fm a chci tam jit znova. Jsem na mobilu. Zaškrtávaní „chci zůstat přihlášen“ není nic platné. Je to chyba mobilu, že se to stále odhlašuje? Dřív se to neodhlašovalo, žádné nastavení jsem neměnila. Leda by něco omylem zmáčkly děti. Víte někdo co s tím? Mám Windows 8. Na ty stránky se dostávám přímo kliknutím na dlaždice. Nechci se furt přihlašovat. :(
Doplňuji:
Ja ten problém ale nemám jen tady na odpovědích, ale úplně všude. Pak mě napadlo, ze i na mailu. Jeste před dvěma dny jsem ten problém nemela. Byla jsem všude prihlasena trvale, i tady na odpovědích.
Led- zaškrtávaní mi teď není vůbec nic platné. Jsem na mobilu a nemůžu se ani na minutu podívat na jine stránky, aniž bych se pak nemusela znovu přihlašovat.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím. Rovněž se musím na Odpovědi. stále přihlašovat, i když se třeba neodhlásím. Stane se mně, že třeba delší dobu vyhledávám odpověď a odešlu ji. Zbytečně. Objeví se, že jsem odhlášená, že čas vypršel. Musím začínat znova.

Na jiných stránkách přihlášení platí stále. .

Přechodem z XP na Win8.1 se u mě nic nezměnilo. I tehdy jsem se musela na Odp. přihlašovat. Jedině někdy dřív jsem se neodhlašovala a přihlášení zůstalo. Dnes ne.

Další odpovědi
led

Je to v softwarovom nastavení podmienky.
„chci zůstat přihlášen"když je "zaškrtnuto“ platí „ano“
„chci zůstat přihlášen"když není "zaškrtnuto“ platí „ne“
zjavne si nik zo zodpovedných neuvedomil
Doplňuji:
tento problém trvá už roky, nie je to novinka

kapka

Už to přestalo, najednou zůstávají stránky zase přihlášené. Po dvou dnech trápení se to nějak umoudřilo. Některé veci proste nepochopím…