Pokročilý

Proč se na úřadech vyplňují formuláře, když to úřednice stejně přepisuje do počítače?

Nestačilo by, že by to občan úřednici diktoval a ona psala?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co kdyby některý údaj napsala pracovnice podle vašeho diktátu špatně? Jak by se dokazovalo v případě nutnosti,kdo udělal chybu?Tvrzení proti tvrzení ...

Další odpovědi:

Bronzový

Hahaha, to jsem také nikdy nepochopila, počínání úřadů jsou jaksi mimo mísu, občas. Tak např. všechna přiznání, která pošlete na finančák v elektronické podobě a jim se natáhnou rovnou do systému, si dámy poslušně vytisknou. Toto počínání již vůbec nemá žádný smysl, neboť jsou podepsána elektronicky či poslána přes datovou schránku bez podpisu :-)))

Pokročilý

Náš stát je jeden velkej birokratickej papír,dnes v době internetu jsme vedeni všude jak na OSSZ tak na ZDR.poj+jako občan ČR máme své rodné číslo takže jsme zaškatulkovaný,a bohužel blbec dal příkaz dalšímu blbcovi aby se opisovalo opsané a to osané se muselo opět opsat atd atd,kčemu?kničemu jelikož konkrétně když je někdo veden na úp a jde na kontaktní místo žádat o nějaké dávky tak i přesto že úřednice si může ověřit že jste pobírali dávku v nezam.musíte si stejně nechat vystavit papír,je todle normální?Náš stát je jeden velký šiml úřední nahoře řvou že nemaj peníze ale nám seberou kde se co dá a ještě ty svině zdražujou fakt tendle stát at se jde vycpat,dnes se nedivim že mladí radši zdrhnou za čáru,jelikož stát se tam stará o lidi co makaj a když nemůžou pomáhá,umíte si představit že máma s hendik.dítětem z ČR jede na dovču k moři ze soc.dávek?já ne,ale mám známé v De a Anglii a ti jezdí 2xdo roka na dovču maj nato a nestresujou se jako my my jsme uštvanej národ,bojíme se ozvat,.syndrom komunismu,kde jsou ty časy kdy lidi vylezli z brlohů a šli nahlas říct co se jim nelíbí a že toho maj už dost,sme srabi,je mi nás upřimně líto,můžem si zaten papírovej stát sami.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.