vivatisCZ

Proč se na Slovensku bojí zavřít politiky?

Na dovolené byl slovák a říká, že u nás je to prý lepší, že se u nás v česku nebojí ty politiky zavřít (viz David Rath). Na Slovensku se snad bojí?

Odpovědi
arygnoc

neboja sa zavrieť.
len nemáme v SR také veľké basy.

ponovotny

to není o tom, že by se policie vyloženě bála (i když je hromada případů, že politici se brání a hází policajtům klacky pod nohy- tedy můžou některé odradít od toho aby se do takového vyšetřování pouštěli) , ale hlavním problémem je, že politické zlodějny jsou velmi dobře zakamuflovány a dají se těžko rozkrývat. V čem jsme jiní je drzost Rátha, který si byl tak sebejistý, že úplatek nesl v ruce a nechal se s tím chytit, což opravdu nemá ve světě obdobu.