socra

Proč se na Nikola Teslu tolik zapomíná?

Tesla jako jeden z největších géniů, by si podle mě zasloužil, aby se o něm víc mluvilo. Bez jeho vynálezů a patentů by se dnešní svět neobešel a přesto se učíme o lidech, kteří ke slávě přišli zejména díky jeho patentům, ale o Teslovi se neučí skoro nic. Čím to je? Nebo se mi to jen zdá?

Nejlepší odpověď
manon

Kdoví. Povídá se povídá…ale znáš to. Nikdo neví, co je pravda a co přání fantastů.
Tady je povídání, které může nemusí mít něco společného s pravdou. Najdeš o něm na internetu dost.
http://www.ge­wo.info/tesla/tes­la_menu.htm

Další odpovědi
bolak

socro, to není vůbec žádná pravda, já na něj vzpomínám skoro denně.

A ve škole sme ho taky probírali, navíc je po něm pojmenovaná i jedna jednotek soustavy SI. Nehledě na to že před takovejma pětadvacetilety čuměl doma na teslu skoro každej…

tak přestaň teslovat..

manon

bolak: To teslování není doufám nadávka :) Ty bych Ti dala ten palec neoprávněně :)