kablik

Proč se na fotbalových stadionech nepoužívají vodní děla?

Dva kusy vodních děl namířená na sektor vlajkonošů, sebemenší projev agrese tak zvaných fandů a už by se hajzlíci chladily, přitom východ ze sektoru uzavřít aby si to užili, uspořili by se těžkooděnci a spousta pořadatelů…proč se trápit se zdemolovanými stadiony a že nejsou nato zákony? tak ať je k…a patřičný instituce vyhlásí!

Odpovědi
lukas.zmizik

já bych tam dal spíš sněhové dělo… takovou tu zbraň co měl sub zero v mortal kombat … jak to namířil na někoho a hned z něho byl kus ledu…

nechtěl bych dostat vodním dělem a stát poblíž nějaké elektroinstalace a sledovat, jak vyletí zelený čertík

Kelt

To rovnou mohou používat gumové projektily, nebo jiné prostředky. Odnese to nevinný, který tam bude náhodou Jak by se ti líbilo, kdyby všude kolem byli policajti na každém rohu, v každé ulici. To musí být v lidech a ne v donucovacích prostředcích.
Platí zákony v dopravě? Určitě? A dodržují se? Ne. A proč ne? A to by se dodržovalo kdyby to bylo schváleno zákonem? Asi ne. Je to v lidech.

msi

zachranujes svet jo?

honza19hk

však používají. viz video.http://www­.youtube.com/wat­ch?v=VkAEyXAm­Cik&list=PL1E94BC81­2FB60E18

Seznam.cz

Dovolují zvyšování nebezpečí na ulicích, aby lidi volali: „my chceme kamery! Ať to natočí! Chceme žít v bezpečí!“ Nainstalují si tedy kamery. A co vidí? Nebezpečí na ulicích.