hadi.ce

Proč se na displeji telefonu neobjeví jméno volajícího, přestože ho mám v seznamu?

objevuje se jen číslo,uložené mám +420

Nejlepší odpověď
anonym

Asi proto, že máš číslo uložené jak na SIM- ce, tak i v telefonu.

Další odpovědi
gecco

Zkontroluje si, jestli nemáš dotyčného ( číslo) uloženo vícekrát…
Pokud ano, telefon neví, které jméno zobrazit a nezobrazí žádné…
😉

lexx

možná volající nechce být viděn a má to nějak vošetříno ve svejm aparátu ?

dudu

Před telefonní číslo musí být předsazeno směrovací č.státu +420.

chachar1922

Někdy mi telefon taky blbne a ukáže jen číslo místo jména. A pokud se ukazuje neznámé nebo skryté čišlo, tak to má nastavené druhý volající.