Michal Kole

Proč se na dálnici D1 při dnešní uazvírce bourají mosty ? Jak se budou auta dostávat z jedné strany na druhou ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ty mosty nejsou primárně určeny pro auta, vedou tam de facto polní cesty. Jinak existují objížďky, to snad dojde i tomu největšímu idiotovi.

Další odpovědi
marci1

Pravděpodobně nevyhovují potřebám dopravy na D1. Jsou ustanoveny objížďky, které by neměly přesáhnout 1/2 hodiny, možná i trochu delší.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/306992-demolice-mostu-uzavrela-dalnici-d1.html

mosoj

No je to sice blbý, ale bez nového mostu dálnici v těchto místech nerozšíříš !

honza19hk

nevím zda máš řidičák nebo ne ale jestli jsi po tý dálnici někdy jel,mělo by ti dojít proč se bourají.

L.

Rozšiřování dálnice → rozšiřování mostu → bourání mostu

cochee

honza19hk: a jestli nejel?

Mc Merkurion

ad Bedy: a to si vyčetl kde? po některých mostech vedla i autobusová doprava,bude se to teď objíždět několik kilometrů,nehledě na to,že po nich chodila lesní zvěř a ta si teď zkrátí cestu přes dálnici

Bedy

Některé mosty, co se budou bourat, jsou opravdu jen nějaké cesty – vizte třeba http://mapy.cz/#!x=16­.379788&y=49.233327&z=17­&l=15

Mc Merkurion

a jak maj jezdit s traktorama na pole,když vedle vede silnice na kterou je to nepustí a jiné příklady uvedu každodenního využívání polní cesty,ona totiž neexistuje jen D1