huxa

Proč se na českém trhu nedá téměř nic sehnat od firmy Archos? Vyrábí snad nekvalitní zboží?

Doplňuji:
HSPK*-schválně do otázky píšu, že se nedá téměř nic sehnat, heureka je toho důkazem, dá se říct, že na všech českých e-shopech je jen 9 věcí od této firmy, což je jen zlomek toho, co vyrábějí

Odpovědi
anonym

Mel jsem od Archos predrazeny multimedialni prehravac (605 WiFi) a ano, byl to nekvalitni produkt. Uz bych si Archos nikdy neporidil. Pokud v CR neni k dostani, myslim ze urcite o nic neprichazis.

*HS*PK*

Elektronika od firmy Archos je dostupná v e-shopech na internetu. Není těch produktů sice moc a ne v každé prodejně může být zboží skladem, ale kdo hledá, najde (heureka.cz).