Elk

Proč se musím stále přihlašovat?Po­každé,když zapnu NB a chci vstoupit na stránky Odpovědi,musím zadat email i heslo-proč

Doplňuji:
Dával jsem : pamatovat, tenhle NB používám jenom já!, ale Terrylle, tohle jsem nezkoušel – uvidím.

Nejlepší odpověď
Terryle

A zkoušel jsi kašlat na přihlašování a otevřít jakoukoli otázku? Po mně to taky po zapnutí počítače chce, abych se „přihlásila“ (prázdné kolonky Heslo a Jméno), ale jakmile vlezu do jakékoli otázky, najednou jsem zase přihlášená na svém profilu. Asi nějaká chybka.

Další odpovědi
Miroslavst

Z bezpečnostních důvodů.
ale doporučuji jedno, ale já to nemám a ani nechci. Nastavit, aby si systém pamatoval heslo, u odpovědí zaškrtnout přihlásit se trvale, v cookies natavit platnost a v nastavení systému nastavit vyplňování hesel.
Nemazat cookies a pak by to mělo fungovat

iceT

Tak toto se mi taky stává,tedy jen zřídka,ale raději se hned přihlašuju znova,postup Terrylle jsem nezkousela.Příčiny jsem si nevšimla.
Doplňuji:
Doplním,že se neodhlašuju.

mosoj

Při tom přihlašování zaškrtni „pamatovat na tomto počítači“ nebo tak nějak to tam vedle je a pokud se při odchodu ze serveru neodhlásíš zůstáváš přihlášený.

Je tam okénko „přihlásit trvale“