Avatar uživatele
mosoj

Proč se můj účet zmenšil ?

Chtěl bych vědět proč se můj účet užitečných odpovědí před chvilkou zcvrkl z cca 70 na 17 a
procentuelně z 31 % na 7 %,
Doplňuji:
Upozorňuji provozovatele serveru že zde řádí zřejmě uražená ješitnost a hulvát největšího kalibru.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/format-jpg

Doplnění administrátora: Při nasazení změny bodovacího systému došlo k chybě v počítání užitečných odpovědí. Chyba bude nejpozději zítra odstraněna, žádné body ani palce nebyly přepočítány a nezmizely. Odstraněny byly palce dolů. Body za palce nahoru zůstávají stejné a bod za novou odpověď se započítá až když má palec.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Napsala jsem uživatelům, že udělali zřejmě nějakou změnu, ale nás neinformovali. Stejně tak jsem chtěla opravit překlep v otázce. U jedné se mně objevilo staré Opravit a jinou jsem nemohla opravit, ale jen doplnit, i když nebyla ohodnocená.
Doplňuji:
Možná najeli na systém, jak bylo v návrhu, že se budou započítávat body jen tehdy, bude-li mít odpověď 2 hodnocení.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Tak to jsem si taky teď všiml … Nevím. Z 36 mám 8%, z asi 170 dobrých odpovědí mám teď 40.

Asi nějaký problém spojený se změnami, které probíhají.

Možná, že jako dobrá odpověď se započítává už jen ta, která je úplně nahoře, tedy u jaždé otázky max. 1.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nejen, že se účty „zcvrkly“, ale jak jste si jistě všimli, zmizly i palce dolů. Admini mi na e-mail psali, že se změní i celkové hodnocení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

K čemu ty změny? Zatím tady akorát zavládl zmatek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

je škoda, že palce dolu zmizli. Lepšie by bolo ukázať nick bodovateľov, nebyť až tak anonymní. Nebojím sa palca dole, ak je moja odpoveď nesprávna. Aspoň viem, že som urobila chybu. Ale nehanbim sa ani za svoj názor pri hodnotení. Kľudne sa priznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

tahle otázka snad nepatří do sociálních věd, ale do matematiky nebo záhadologie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Mosoji, děkuji. Byl jste ale moc rychlý. V návrhu bodování bylo, že se budou hodnotit odpovědi až od 2 ocenění.

před 5118 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek