Avatar uživatele
riki21

Proč se můj pejsek třepe?

Ahojte, mam otázku, nevíte co by mohlo způsobit u pejska třes? Byla jsem sním nedávno na stříhání a zimou si myslím že to není vždycky se třepal ale to mu byla zima, ale ten třes se zhoršil a třese se ještě víc než předtím, nevíte čím by to mohlo být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Pravděpodobně je to skutečně tím, že je nedávno ostříhaný (tedy jej srst méně chrání) a musí si na novou situaci navyknout…
Ale může to být i tím, že jej (třeba) stříhání stresovalo…
Nebo má nedostatek glukozy (i to může být ´chladem´), nedostatek něčeho jiného, nějaké bolesti, jiná nemoc (třeba epilepsie)…
___
Každopádně – kafe už jsem dopil a hrnek umyl, z lógru tedy už věštit nemůžu – nezbude ti, než vzít pséka k veterináři na prohlídku.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

neznáme stáří ani rasu pejska každopádně navštiv ihned veterináře !
Nemocný pes
Základními kriterii mohou pro nás být:
http://www.ai­redale.cz/clan­ky/je-pes-zdravy-nebo-nemocny_.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Šidlo

fúha, to nie je dobré

  1. koľko má rokov? čím vic, tým horšie
  2. trasie sa non-stop (aj v spánku, pri jedení, cikaní)..alebo sa trasie hodinu v kuse, potom prestane, potom opäť začne?

3.má nejaké chronické choroby? bol už vážne chorý?

tieto otázky sú len na to, aby ste si zrátali, ako rýchlo treba k veterinárovi…lebo tam musíte ísť tak či tak…ak platí áno pre všetky tri, neváhajte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
andyana

Nebyl na očkování?
Mohl by to být vedlejší účinek.
Ale určitě si zajdi za veterinářem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Není to ratlík ? Ten to má v povaze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já byl jednou na dovolený u přátel, a jejich pes dělal to samý. Pak jsem druhej den zjistil, že mi vyhrabal z baťohu perník a sežral ho. Otrávil se nejspíš tou čokoládou, ale za 2 dny už byl zase oukej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek