Heřman

Proč se moje holka ke mě otáčí zády?

Otáčí se ke mě vždy když jí chci držet nebo obejmout, když s ní spím v posteli, když jsem s ní ve třídě,… ale když jí chci dát puso nebo polibek se neotočí ke mě zády ale čelem proti mě – znamená to něco nebo prostě to má ráda ze zadu když jsem s ní.

Nejlepší odpověď
kapka

Jo no, ma to rada ze zadu. :DD Hele, treba ji pri tom objimani moc mackas kozy. :D Vy se spolu nebavite? Vy se jen ruzne otacite a tim se dorozumivate? Zajimave. :D