Avatar uživatele
roxy52

Proč se mně nikdy nestáhne celý film?

Proč se mně nikdy nestáhne celý film? Je to tím,že mám Ufona a jeho pomalé připojení ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

nebo si stáhněte IDM (internet download manager),zde je link:

Zdroj: http://letecka­posta.cz/597570376

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Neumím poradit, ale podělit se o zkušenost. Jsem připojen na internet od UPC na 10 Mb., pokud chci stáhnout vybraný film, použiji BitComet., pak ho pro jistotu překonvertuji na Avi programem FormatFaktory a poté vypálím na DVD díky programu Nero., vše trvá cca 50 minut a záznam jde přehrávat na běžném videu. Hodně úspěchů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

myslim ze hlavni duvod je spis v tom ze nepouzivas ke stahovani program ktery v pripade preruseni spojeni dokaze navazat tam kde skoncil a stahnout zbytek filmu … zkus stahovat pomoci napriklad programu JDOWNLOADER

a pravdepodobne se s timhle problemem uz nesetkas

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/jdownlo­ader/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

myslím,že to bude vším

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KOPRETINNKA

AHOJ ZALEŽI jakeho ufona maš ja ho mam taky mela jsem 3G a stalo to za nic nestahlo se mi taky nikdy nic melo to rozpočitane data na den na stahovani po stížnosti jsem přešla na 3G ale internet 2010 jsem spokojena film mam stahly za 2 hod.z ulož to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GlacialGrief

Zkrátka někdy se to spojení zruší a tím se ukončí stahování, proto je dobré mít program který dokáže navázat spojení nebo stáhnout film znova.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek