cahoun116

Proč se mlaská, když někdo chrápe?

Nejlepší odpověď
fcoop

Kupodivu proto,aby dotyčný přestal chroptět a nechal ostatní spát.

Mlaskání je v podstatě přežitek,opravdoví znalci používají píšťalku,ideální je pro psa,ta má zvuk o vyšším kmitočtu,takže sousedi nic neslyší,zato všichni psi v okolí ano – a právě oni nahradí s úspěchem mlaskání.

Co se týče našívání kapsičky – kdo by se s tím tolik páral?
Ruksak vycpaný polštářem funguje prvotřídně, a je to bez práce.

Další odpovědi
marci1

Většinou proto, aby chrápající chrápat přestal, změnil polohu při spaní, při které nechrápe. Většinou nejvíce se chrápe v poloze na zádech a doporučuje se našít na pyžamo kapsičku a vložit malý míček, třeba tenisák, aby chrápající nespal na zádech.

www

Nejen mlaská.
Zvukem, pohybem a třeba i světlem hluboce spícího částečně probudíš a on proto (nejlépe při změně své polohy) alespoň na čas přestane.

Hakunamatata

Je to nejhlasitější zvuk který člověka napadne udělat, jelikož hlasem by toho druhého vzbudil, ale v podstatě pomáhají i jakékoliv jiné zvuky.

zjentek

nevím proč, moje drahá když chrápe, tak si do toho sama mlaská

bolak

aby nechrápal..