MITKEPEK

Proč se mi změnila velikost písma na Seznam.cz?

Najednou se mi zmenšila velikost písma na Seznam.cz, a ač bezbrejlovec, mám problém některé věci přečíst. Nejsem ani „ajťák“, ani kromaňonec, udělal jsem co jsem mohl, takže rady typu „mrkni do nastavení“ si můžete nechat..
Doplňuji:

  • díky MOSOJ, bylo to tak.. po doporučené úpravě je vše OK 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Zmáčkni na klávesnici Ctrl a kolečkem myši si nastav velikost jakou potřebuješ.
Doplňuji:
Něco takového jsi nevědomky provedl.

Další odpovědi
beer

Když nechceš nic nastavovat, velikost nezvětšíš v žádném prohlížeči.. ))

Nechápavé

Zkus zmacknout prave tlacitko mysi a tam mas zvetsit/zmensit­..Jestli myslis tohle

Carlos1

Neuvádíš, zda se jedná o PC nebo NB. U NB stačí nechtěně drbnout děma prsty na touch pad a velikost písma se ti změní. Zpátky se musí stejným způsobem. Je to vlastnost dotykového displaye.

mosoj

Rádo se stalo.

mosoj

Zmáčkl jsi Ctrl a – . Zmáčkni Ctrl a + , vše napravíš. Nebo to kolečko myši.
Nezmenšil jsi jenom písmo ale celé zobrazení stránky.