Keiko

Proč se mi zdají hloupé sny?

Nemám co k tomuto napsat,sen byl tak dementni -_-, bojím se svěřit
Tak proč tedy se zdaj nesmysly?
Můžu si za to sama?
Předem dík za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Sama za to snad nemůžeš,aal možná i ovlinit,to je způsobeno okolností života,příběhy,re­akcemi mozku na nějaké podněty,třeba shlédnutí nějakého filmu,či divné situace.
Naše sny jsou plné hrůzných situací, znepokojivých symbolů a děs nahánějících tvorů.
Také to záleží na REM fázi spánku,
zkus si pročíst tady:
http://zoom.i­prima.cz/clan­ky/zahada-desivych-snu-vime-proc-nas-spanek-vic-desi-nez-bavi
http://psycho­logie.nazory.e­u/rubriky/sny

Další odpovědi
lexx

je to trénink a příprava organismu pro stressy každého dne

Agneta

No tady to můžeš klidně napsat…ale kdyby ses ucházela o dobrou práci a vyplňovala dotazník, tak to slůvko „dementní“ musíš nahradit jiným, např. „ušlechtilé“… že? :DDD

marci1

Proč se nám zdají hloupé sny ? Neboj, máme to skoro všichni. Asi se mozek připravuje na stresy. Chtěli bychom, aby vše proběhlo v pohodě, jedničky ve škole, úspěchy v práci, chceme být zodpovědní, zvládnout vše v pohodě. Je to úplně normální a v pohodě ! 🙂

Lucie23

Sny jsou vytvářeny většinou našim nevědomím. Většinou zobrazují to na co mame v poslední době největší citovou vazbu. Pr strach z nečeho nebo na opak radost. Take nam muzou ukazat utržky z chvil na ktere jsme treba uz zapomneli. Nevedomi pracuje s nasim vedomim coz znamena ze vsechny postavy lidi ktere mame ve snech sme museli videt i v realite a je jedno jestli na plakatu, v televizi nebo zive.

postcd

Protože ve spánku nepoužíváš vědomí abys řídila své myšlenky. Podvědomí neví že jsou hloupé.