dougie

Proč se mi zajiskří před očima když si skoro pokaždé stoupnu?

Prostě sedím nebo ležím a potom se postavím udělám pár kroků a na chvilku se mi zaajiskří(prostě vidím bílí tečku),nevíte čim to může být?
Doplňuji:
Moc děkuju všem,ted' jsem byla na té stránce u lékaře a podívala jsem se na nizký tlak a tam je že se dělá špatně i v autobuse a tak.Což se mi stává tak asi ho mám nízký tak začnu sportovat:)))

Nejlepší odpověď
ten který je

Může to být náhlé odkrvení mozku,které je způsobeno prudkým pohybem kdy se rychle postavíte.Také se může zamotat hlava.

Další odpovědi
dědapetr

Stává se to pokud zprudka vstanete tak se nedokrví v hlavě,vstávat pomalu a z ležení napřed sednout a potom teprve vstát.Stává se to i při zvedání těžkých břemen.

Jose1f

Legrační odpověď: Jak vysoko je strop, kde se ti to stává?
Vážná odpověď: může to být nízký tlak, nebo naopak vysoký tlak. Může to být něco vážného. Doporučuji požádat o odpověď na serveru „u lékaře“

Zdroj: www.ulekare.cz

SajmonModer

Taky se mi to stává.