Pepe1234

Proč se mi začal sekat počítač?

Dobrý večer. Již včera se počítač začal sekat např. při hrách. Dřív jsem jel hry na vysoké rozlišení plynule, teď na nejnižší a sekají se. Projel jsem PC HD tunem (bez problémů). Mam nvidia ge force 740 m 2 GB, ale zobrazuje se jako 6 GB :). Myslíte, že mi notebook odchází? Popř. co s tím udělat?

Odpovědi
gecco

Proč HDtune??
😉
Zkontroluj si:

lukas1912

nebo maš v pc jakeho červa kteri ti to ubita takže si to skontroluj timto jestli tam nemaš jakeho virusa https://www.mal­warebytes.org/

quentos

Otazník se na klávesnici nachází vpravo nad mezerníkem.