Pedro2

Proč se mi vypíná počítač ?

Kdykoliv jsem na internetu a začnu něco psát na klávesnici vypne se mi počítač. Teplota CPU, HDD a VGA (cca do 37 stupňů C). Můžu hrát hry a dívat se na filmy, stahovat, ale když jsem na internetu, tak po nějaké době psaní emailu (nebo během psaní této otázky) se mi PC vypne. PROČ ?!?!?!?!?! (projel jsem to dvěma antivirákama )

Nejlepší odpověď
anonym

Může to být zdrojem, ale píšeš, že na klávesnici, takže nevím, ale zkusil bych jednu věc.
Dej si klávesnici na obrazovce a zkus psát na ní. Je možné, že na klávesnici se něco stalo a prostě to zkratuje a vypne.
Pokud by to na kláv. na obrazovce šlo, vyměn klasickou klávesnici a je to.

Další odpovědi
Hlada

Jestli jsou teploty v pořádku a při jiném, vyšším zatížení se to nestane, tak to také tipuju na klávesnici. Není vedle Enteru tlačítko pro uspání nebo vypnutí, které je možné nechtěně zmáčknout?