asasin66

Proč se mi všechny videa nahrávají tak pomalu? internet mám od O2 8mb

Nejlepší odpověď
mosoj

To je jeno blábol poskytovatelů inetu. Skutečnou rychlost si změřte třeba zde
http://rychlos­t.cz/vysledek/.

Rychlost je agregovaná a mění se v závislosti na tom kolik je v daném okamžiku připojeno aktivně účastníků.

Další odpovědi
Hlada

Kolik je to tak pomalu? Reálná rychlost ADSL 8M od O2 bývá kolem 6,5 Mb/s, t.j. přibližně 800 kB/s. Větší vliv než agregace má na rychlost kvalita koncového vedení a vzdálenost od ústředny. Málokdy se ale tato rychlost využije při stahování filmů. Provozovatelé úložišť zpravidla omezují feee download na několik set kB/s, aby mohli nabídnout rychlejší, placené připojení.