Radovan M

Proč se mi ve sprše špatně dýchá ?

Dobrý večer,
je to taková „zajímavá věc“, můžete si to sami zkusit – ve sprše si z hlavice pusťte teplou vodu na ruku (musí stříkat vodorovně) a zkuste se z prostoru mezi hlavicí a rukou nadechnout – bude se Vám hůř dýchat. Čím to je ?

Nejlepší odpověď
P3p!no

možná že to bude způsobeno teplotou vody, když je venku teplo a vlhko tak se vám může taky špatně dýchat ale je to jen má teorie.
Doplňuji:
ještě jen doplním, že pokud z vody jde pára tak to může být tou párou

Další odpovědi
led

je to jednoduché. Nemáme žiabre, tak musím dýchať priamo vzduch

Michal

Nerozumím otázce.Nezlobte se.

Lucimia

Asi párou. Zase to zvlhčí dýchací cesty.

GangstaHelper

A z vody se okamžitě při styku se vzduchem začne odpařovat chlór (a další chemikálie), ten asi nedělá plicím moc dobře. Proud vody vytvoří v podstatě takovou aerosolovou clonu.