štamgast

Proč se mi v noci zdá, že někdo z práce něco říká, a pak to doslova řekne?

Prostě místo, kde se to stane, postoj člověka, prostě vše úplně odpovídá tomu snu. Jak se tyhle věci nazývají a proš se dějí?

Nejlepší odpověď
Drap

říká se tomu jasnozřivost. Zřejmě máte jasnovidecký um.

Další odpovědi
DaiWoman

Někdy se vám zdá že jste zrovna tento okamžik viděl i když to není pravda je to pouze mozkové zpomalení
. Mně se to stává taky

Tom20

Buď to předpokládáš a máš dobrý úsudek(vědecká teorie)a nebo je v tom něco víc a třeba máš šestý smysl(ezoterická teorie).