ZangetsuTS

Proč se mi v minecraftu multiplayeru vždy hned spawnou věci po zničení ?

Zničím ty věci např hlínu,písek ap ale nic nedostanu a hned se to tam zase objeví nevím proč
ale příšery do pohody jdou zabíjet ?
Je to 1.8.1 verze

Odpovědi
matt

Je to blízko spawnu, ty věci ničit jdou až dál. Takhle bys mohl zničit i ty obchody a budovy co postavili admini. Stejně tak nemůžeš ničit stavby ostatních hráčů.

player242

Nesouhlasím nemůže ničit na spawnu to ano ale také nemůže ničit nic kde je rezidence (MP plugin) takže kdo rezidenci nemá má smůlu :

Zangetsu koukas na Bleach co ? :D