inventideone

Proč se mi tvoří sami od sebe modřiny ?

Dobrý den , už něco přes týden se mi tvoří modřiny/sami od sebe/ ( nenarážela jsem do ničeho ) a vypadávají vlasy a už nevím co s tím dělat mamka si už taky neví rady a ona má to samé prosím můžete nějak poradit děkuji za odpověĎ

Nejlepší odpověď
isteron

Navštíviť lek. ambulanciu, najskôr hematológiu.krvá­cavosť, znížená hustota, problém s vlasočnicami ?

Další odpovědi
Quimby

Navštiv doktora, modřiny mohou být známkou poruchy srážlivosti krve, která může mít mnoho příčin a rozhodně bych to nepodceňoval.

marci1

Může to být z velmi různých příčin. Nejlépe navštívit lékaře.
Již zodpovězeno :http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mod%C5%99i­ny

milablond

Muze se jednat i o priznaky leukemie, na nic bych necekala. Drzim palce, urcite to nebude nic vazneho ;)