BEAES

Proč se mi to stále samo odhlašuje?

Také se vám to tu samo odhlašuje a to docela brzy, jen se někde do něčeho začtu na jiné stránce, či si odskočím a příjdu a musím se zase přihlašovat, jinde to tak není!!??

Nejlepší odpověď
rynek878

jediné co mne napadá,když se přihlásíte,tak dole pod tím je zatrhnout:" přihlásit trvale" !!!!!!!!!

Další odpovědi
Jahoda

Souhlasím s rynkem878. Jinak toto se mi také stává. Nejsem tu pět minut, přijdu sem a jsem odhlášená. Na Odpovědích nebývám pořád a když si na nějakou stránku „odběhnu“, poté se sem vrátím a musím si znova přihlašovat.. Také mne to nebaví.. ☹

GangstaHelper

Mě se to, naštěstí, nestává. Nanejvýš tak jednou za 2 týdny, a to dělává u většiny stránek.