iwetax

Proč se mi to seká?

Moc bych se chtěla dívat na pořad Buď já nebo pes on-line. Pořad se ale seká, tak, že se ne něj nedá dívat. Děkuji za rady. Pořad je na stránce: http://www.zap­ni.tv/play.php?id=1125

Nejlepší odpověď
annas

Já nejsem odborník, ale někde jsem našla tuto radu. Nedávno jsem se dívala na film, také se zasekával. Postupovala jsem podle této rady a film běžel dál v pořádku. Otevřít Nástroje, Možnosti internetu, Obecné a odstranit dočasné soubory atd.

Vyzkoušela jsem již několikrát.

Další odpovědi
rynek878

Jestli Vám to pomůže,tak mně to dělá taky,myslel jsem si,že máte pomalý internet,ale já ho mám dostatečně rychlý a dělá to stejně,chyba bude někde jinde.
Doplňuji:
našel jsem pěkný web(musíte být ale zaregistrvaná,tento seriál tam je taky a taky se seká.

http://www.net­v.cz/special

Bumbes

Je to docela dost kvalitní video a potřebuje velkou rychlost přenosu dat – dole pod videem jsou v tabulce parametry (rychlost 300 kb/s).
Pokud tato kapacita není dodržena, videopřenos bývá nekvalitní. Některé lepší on-line přehrávače mají z tohoto důvodu možnost výběru kvality a velikosti rozlišení a rychlosti přenosu dat.

mosoj

„annas“ – bingo !!!! Přesto, že dočasné soubory, cookie a jinou havěť odstraňuji pravidelně sekalo se to též. Je to třeba odstranit těsně před prohlížením !!! Dobrý postřeh !! Rychlost 300kbps není žádná závratná rychlost takže v tom to být nemohlo.

bubukaa : A smazat ty dočasné soubory nepomohlo ? Já jenom aby jsme k něčemu dospěli.

bubukaa

mě se to taky seká

rynek878

I když jsem tomu nevěřil,tak jsem tedy dočasné soubory vyčistil těsně před spuštěním,dělám to sice dost často,ale budiž,po třech minutách se to začlo opět sekat,a to mám rychlost 16Mb/sec.
Já říkám,že ten stream není dobrý !!!!!!!!!!!

annas

Mosoji, děkuji. Od odborníků mě poděkování zvlášť těší. Máte pravdu, že se musí mazat před spuštěním filmu.

mosoj

„annas“ jak to dopadlo s kopií textu z Adobe ?