nanule

Proč se mi těsto připeče i v silikonové formě?

Mám přeci silikonovou, aby se tohle nestávalo… 😁 Máte nějaký tip jak tomu zabránit?

Nejlepší odpověď
kropitko

No otázkou je, jak jí myjete, silikonová forma stačí vytřít ubrouskem,případně vypláchnout teplou vodou,,,né mýt v jaru a v podobných přípravcích,,,pokud jste ji v tom jaru už umyla, tak jí vymazejte olejem,,,pak ji jen vytřete, příště by se to opakovat již nemělo,,,

Další odpovědi
PO

Když to necháte příliš dlouho v troubě, tak se to vždycky připeče!